شاهکار طراحی این توسط هنرمند صاحب نام

از آنجایی که برای خیلی از افراد تمیز بودن وسایلی که آنها را مورد استفاده قرار می دهند بسیار مهم می باشد تصمیم گرفتیم تا در این مقاله در مورد این موضوع نکاتی را در اختیار شما قرار دهیم، اگر شما هم به دنبال راهکاری هستید تا بتوانید کثیفی و لکه را از کیف پول چرم اصل خود پاک کنید تا پایان این مطلب مفید و جذاب با ما همراه شوید.

کیف خود را یک روز در میان با یک پارچه نرم مسواک بزنید، اگر از کیف چرمی خود زیاد استفاده می کنید، احتمالا گرد و غبار و کثیفی را جمع می کند، از یک پارچه تمیز و خشک برای پاک کردن قسمت بیرونی کیف خود حداقل یک روز در میان استفاده کنید تا از آلودگی، گرد و غبار و کثیفی خلاص شوید.
همچنین می‌توانید هنگام تمیز کردن بیرون کیف، داخل کیف خود را تکان دهید تا از شر کثیفی‌ها و خرده‌ها خلاص شوید.

اگر کیفتان واقعا کثیف است با پاک کننده چرم پاک کنید، اگر چند ماه است که کیف چرمی خود را تمیز نکرده اید ممکن است گرد و غبار و کثیفی ایجاد شده باشد که قابل توجه است، اگر می‌خواهید کیف چرمی خود را کاملا تمیز کنید مقدار کمی پاک‌کننده چرم را روی یک پارچه تمیز بمالید و قسمت بیرونی کیف خود را پاک کنید، قبل از استفاده مجدد از کیسه، اجازه دهید پاک کننده خشک شود.
شما می توانید پاک کننده چرم را از اکثر فروشگاه های کالاهای خانگی خریداری کنید.
بسته به اینکه چند بار از کیف خود استفاده می کنید ممکن است مجبور شوید هر ماه یک بار آن را با پاک کننده چرم پاک کنید.

بلافاصله پس از ایجاد لکه از آنها مراقبت کنید، هر چه بیشتر اجازه دهید چیزهایی مانند گریس و جوهر روی کیف چرمی شما بنشیند، شانس بیشتری برای خیس شدن در مواد خواهند داشت، سعی کنید هر لکه را به محض اینکه اتفاق افتاد قبل از اینکه فرصتی برای خشک شدن در کیف چرمی شما پیدا کرد پاک کنید

برای از بین بردن لکه های چربی از نشاسته ذرت استفاده کنید، مقدار زیادی نشاسته ذرت را روی ناحیه لکه دار بپاشید. بگذارید حداقل 8 ساعت روی کیف شما بماند. نشاسته ذرت را به آرامی با یک پارچه تمیز و خشک پاک کنید تا لکه چربی پاک شود، نشاسته ذرت به طور طبیعی چربی را جذب می کند و در این فرآیند به کیف چرمی شما آسیبی نمی رساند.

لاک پاک کن را روی لکه های جوهر بمالید تا آنها را پاک کنید، یک سواب پنبه ای را در یک بطری پاک کننده لاک ناخن آغشته کنید و به آرامی سواب پنبه ای را روی ناحیه آغشته به جوهر بکشید، این کار را تا زمانی تکرار کنید که سواب پنبه تمام جوهر را بگیرد در ادامه صبر کنید تا کیف شما خشک شود قبل از اینکه دوباره از آن استفاده کنید.
اگر لاک پاک کننده ناخن ندارید می توانید از ادکلن یا عطر حاوی استون نیز استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.