کارتریج 78 و 45 مایعی که در برابر هر چیزی مقاوم است

چاپگرهای مخزن جوهر می توانند روی اکثر کاغذها چاپ کنند و با این حال، کارتریج 78 و 45 مبتنی بر مایع به زمان نیاز دارد تا خشک شود و این چاپگرها برای چاپ عکس روی کاغذهای براق ایده آل نیستند و چاپگرهای مخزن جوهر برای اهداف ترکیبی مانند چاپ اسناد، پروژه ها و پوسترها مناسب تر هستند.

چاپگری با کارتریج مناسب می تواند هزینه های چاپ را کاهش دهد و با این حال، انتخاب چاپگر مناسب به استفاده و اولویت های شما بستگی دارد.

پرینترهای لیزری برای چاپ بسیاری از اسناد سیاه و سفید عالی هستند و برخی از مدل ها از چاپ رنگی پشتیبانی می کنند و برای چاپ نمودارها و تصاویر با وضوح پایین مناسب هستند و جوهر افشان هنوز هم برای چاپ عکس های با وضوح بالا عالی در نظر گرفته می شود.

کارتریج 78 و 45

چاپگرهای مخزن جوهر می توانند تعادلی بین هر دو باشند و آنها برای چاپ سیاه و سفید و همچنین چاپ رنگی مناسب هستند و آنها می توانند یک انتخاب عالی برای چاپ پوستر، پروژه های مدرسه و اسناد گهگاهی باشند.

کارتریج های جوهر حاوی مقداری جوهر مایع مشکی یا رنگی منحصراً در چاپگرهای جوهر افشان استفاده می شوند و چاپگرهای جوهرافشان دارای یک سری جوهر افشان قدرتمند هستند که برای اسپری کردن جوهر مایع روی صفحه مورد نیاز استفاده می شود و جوهر حاوی ترکیب پیچیده ای از رنگدانه ها و رنگ ها است که به حفظ صفحه کمک می کند و رنگ دقیق تری تولید می کند.

در اصل – تونر یک پودر خشک و پیچیده حاوی ذرات پلاستیک میکروسکوپی است و تونر در چاپ لیزری استفاده می شود که به موجب آن پودر به صورت الکترونیکی شارژ می شود، گرم می شود و از طریق یک درام چرخان در داخل دستگاه روی کاغذ اعمال می شود و این فرآیند امکان چاپ سریع و کارآمد را فراهم می کند – به ویژه برای کارهای چاپی بزرگ.

بحث جوهر چند ساله در مقابل تونر به عوامل مختلفی از جمله استفاده کلی، بودجه چاپ و الزامات کیفیت بستگی دارد که در اینجا، ما مزایا و معایب کارتریج های تونر و جوهر را از نظر هزینه، کیفیت تصویر و عملکرد پوشش خواهیم داد تا به شما کمک کنیم تصمیمی آگاهانه بگیرید که کدام یک برای شما مناسب است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.