پرفروشترین محصول تمیز کننده خانگی

مک کنزی و همکاران در یک مطالعه اطفال در سال 2010 در یک دوره 16 ساله گزارش شد که کمتر از 270000 کودک آمریکایی (کمتر از 5 سال) توسط محصولات تمیز کننده خانگی مجروح شدند. وایتکس برای خشکاندن درخت منبع اصلی (37٪) و معمولاً از طریق بلع (63٪) بود. بطری اسپری رایج ترین منبع (40%) بود.

پاتوفیزیولوژی
وایتکس اسید است یا باز به ویژه سطوح فلزی خورنده است. خود سفید کننده به راحتی با آب رقیق می شود و می تواند بر روی سطوح، از جمله پوست، با تیوسولفات سدیم (در صورت لزوم) خنثی شود.

واکنش مستقیم: وام خود اشتغالی بانک کشاورزی با بافت های بیولوژیکی واکنش می دهد و با دناتوره شدن پروتئین باعث تحریک و مرگ سلولی می شود. این واکنش برای بافت‌های حساس‌تر مانند سیستم تنفسی و چشم‌ها شدیدتر است و برای بافت‌های مقاوم‌تر مانند دستگاه گوارش (که به pH پایین عادت کرده‌اند) و پوست (که برای تماس با محیط سازگار است) شدیدتر است. .

واکنش غیرمستقیم: برای قرار گرفتن در معرض ثانویه ناشی از اختلاط عمدی یا غیرعمدی با سایر مواد شیمیایی، واکس کاپشن چرم باید شاخص بالایی از سوء ظن حفظ شود. این واکنش‌های ثانویه ممکن است باعث تولید مواد شیمیایی سمی‌تر شوند که هر کدام مشخصات سمیت خود را دارند. مهمترین آنها گاز کلر است که u بوده است.

 • منابع:
  1. Continuing Education Activity
 • تبلیغات: 
  1. دوخت کت شلوار دامادی با حوله
  2. تصویر اولین زن آشپز ایرانی که از گوگرد برای ترش کردن غذا استفاده کرد!
  3. راهنمای جامع انتخاب کفش مجلسی زنانه
  4. راز موفقیت در پول در آوردن را از افراد باتجربه بیاموزید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.