هودی که باعث نجات یه مرد کت دار شیک شد

نکته دیگری که باید در نظر گرفت این است  قیمت هودی که کلاه و انواع دیگر لباس هایی که سر را می پوشانند می توانند نظم و انضباط را در کلاس درس بر هم بزنند. هنگامی که دانش آموزان انتظار دارند به دلیل نقض قوانین مورد سرزنش قرار گیرند، ممکن است توجه آنها به لباس پوشیدن پرت شود. این می تواند باعث شود که آنها بخش مهمی از درس خود را از دست بدهند و باعث شود قیمت هودی دخترانه زمستانی اطلاعات مهمی را از دست بدهند.

جنایت و مبدل
یکی دیگر از دلایلی که نمی توانید در مدرسه کلاه بپوشید، مربوط به جرم و جنایت و مبدل است. بسیاری از کاپشن های کلاه دار برای پنهان کردن هویت مردان جوانی که درگیر مواد مخدر، فعالیت های باندی و سایر فعالیت های غیرقانونی هستند استفاده می شود.

پوشیدن الگوی جیب هودی در مدرسه ممکن است گیج کننده باشد زیرا این می تواند نشان دهنده این باشد که شما نیز در یک فعالیت غیرقانونی هستید. دلیل سوم اینکه چرا نمی‌توانید در مدرسه کلاه بپوشید، مربوط به تغییر چهره است. هنگامی که افراد لباس هایی می پوشند که هویت آنها را پنهان می کند، اگر کاری انجام دهند که مناسب موقعیت نیست، ممکن است گیج کننده باشد.

به عنوان مثال، اگر معلمی به شما بگوید گوشی خود را کنار بگذارید، و شما کاپوت پوشیده اید، ممکن است با این تصور که باید کار دیگری انجام دهید، گوشی خود را کنار بگذارید.

قوانینی که در پشت سر چرایی کت بلند مردانه و کت های کلاه دار وجود دارد.

 • منابع:
  1. Disrupts Order And Discipline In The Classroom 

 • تبلیغات: 
  1. چگونه در ایتالیا امید به زندگی را توانستند افزایش دهند!
  2. رویت اژدهایی که درون اقیانوس آرام زندگی می کند!
  3. چرم که می تواند گوسفند را زنده کند
  4. آیا می دانستید اولین شعر نیما با نام برنج شمال سروده شد!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.