میان وعده پر طرفدار بین افراد

ما در مورد میانگین تعداد وعده های شیرینی خورده شده در سال گذشته پرسیدیم. گزینه های پاسخ از “تقریبا هرگز” تا “6+ در روز” متغیر بود. در تحلیل‌ها، ما مردانی را که «تقریباً هرگز» پاسخ دادند، غیرمصرف آب نبات فلهدر نظر گرفتیم. در این نظرسنجی در مورد سایر عادات بهداشتی نیز سؤال شد (جدول را ببینید). ما برای مردانی که تا پایان سال 1993 فوت کرده بودند گواهی فوت گرفتیم. پیگیری مرگ و میر بیش از 99٪ کامل بود.

جدول 1 ویژگی های مصرف کنندگان و غیر مصرف کنندگان آب نبات زعفرانی اصل را مقایسه می کند. ما از رگرسیون خطرات متناسب کاکس برای تخمین خطرات نسبی مرگ و میر مرتبط با مصرف آب نبات گیاهی استفاده کردیم. ما در ابتدا سن را تنظیم کردیم و به علاوه سایر عادات بهداشتی را در مدل‌های چند متغیره در نظر گرفتیم (جدول را ببینید). هم عادت سیگار و هم مدت زمان سیگار کشیدن در مدل‌های چند متغیره گنجانده شد، با مدت زمان صفر سال به مردانی که در ابتدا سیگار نمی‌کشیدند.

مصرف کنندگان و غیرمصرف کنندگان آب نبات زعفرانی قم از چندین جهت متفاوت بودند. کسانی که زیاده روی نکردند مسن تر، لاغرتر بودند و بیشتر سیگار می کشیدند (میز). آنها بیشتر می‌نوشیدند، گوشت قرمز و سبزیجات یا سالاد سبز کمتری می‌خوردند و احتمال بیشتری داشت که مکمل‌های ویتامین یا مواد معدنی مصرف کنند. با این حال، فعالیت بدنی و مدت زمان مصرف سیگار در بین سیگاری‌های فعلی در دو گروه مشابه بود.

 • منابع:
  1. Subjects, methods, and results

 • تبلیغات: 
  1. سیم کشی با کابل مفتولی الکترونیکی
  2. رشته سوپ مناسب سبد غذایی
  3. رشته سوپ کلاسیک خوشمزه
  4. توت فرنگی یک محصول نقدی بسیار مغذی و مفید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.