مردی که با دیدن جعبه کمک های اولیه ونوس به پزشکی علاقه مند شد!

توصیه می کنیم SteriStrips را درجعبه کمک های اولیه ونوس خود نگه دارید و قبل از نیاز به استفاده از آنها در زندگی واقعی، استفاده از آنها را تمرین کنید.

کمپینگ بدون آتش چیست؟ همه ما عاشق نشستن در اطراف آتش، داستان گفتن و برشته کردن گل ختمی هستیم! این لحظات نوستالژیک را می توان کوتاه کرد اگر کسی چوبی در حال سوختن را لمس کند یا یک غذا یا نوشیدنی داغ را روی خودش بریزد. سوختگی اساساً پختن گوشت شما است و بسیار دردناک است. برای متوقف کردن درد، باید پخت و پز را متوقف کنید.

جعبه

اولین غریزه شما ممکن است این باشد که به نزدیکترین جریان یخ سرد بدوید و قسمت آسیب دیده بدن را در آب قرار دهید. با این حال، در واقع می توانید از این طریق آسیب بیشتری وارد کنید. آب بسیار سرد می تواند جریان خون را منقبض کند و باعث آسیب به بافت های اطراف شود.

اگر شما یا فرزندتان سوختگی کوچکی دارید، یک حوله یا ملحفه مرطوب تمیز و خنک روی ناحیه آسیب دیده بمالید تا خنک شود و تمیز بماند. از یک پانسمان محکم روی محل سوختگی استفاده نکنید، زیرا ممکن است به گوشت بچسبد و پس از برداشتن بافت، پوست کنده شود.

با قیچی تمیز یا ناخن گیر، هرگونه بافت آویزان یا مرده را پاک کنید. سپس، یک پماد آنتی بیوتیک و یک باند خشک یا گاز تمیز بمالید. این فقط برای سوختگی های کوچک صدق می کند. برای سوختگی های بزرگتر و جدی تر، باید فورا به دنبال مراقبت های پزشکی باشید.

پیشگیری از سوختگی چیزی است که باید به کودکان آموزش داده شود. برخی از اصول اولیه پیشگیری از سوختگی عبارتند از:

اگر لباس‌هایشان آتش گرفت، «ایست، بینداز، و غلت بزن».
هنگام ریختن مایعات داغ، فنجان یا کاسه را روی یک سطح سفت و ثابت قرار دهید تا خطر ریزش مایع را کاهش دهید.
تأکید بر راه رفتن در اطراف آتش و اجاق ها، بدون دویدن یا پریدن نزدیک آتش.
هرگز به وسایلی که برای پخت و پز استفاده می شوند بدون ظرف قابلمه دست نزنید.
همچنین، از موارد اساسی که می توانند باعث سوختگی شوند، آگاه باشید. اگر از JetBoil استفاده کرده‌اید، می‌دانید که این قطعه از تجهیزات چقدر خوش‌نظم به نظر می‌رسد.

کوچک، ساکت است و شعله آن کوچک است. با این حال، عناصر فلزی وجود دارند که به سرعت گرم می شوند و می توانند باعث سوختگی شوند. ما JetBoil خود را دوست داریم، اما می تواند برای بچه های کوچک بسیار خطرناک باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.