لامپ چراغ ترمز رانا پلاس به طور معکوس عمل می نمایند

از چراغ های عقب، چراغ های ترمز و چراغ های راهنما بیشتر استفاده می شود و هدف از لامپ چراغ ترمز رانا پلاس نشان دادن این است که وسیله نقلیه به سمت عقب حرکت می‌کند و چراغ‌های مه شکن عقب عملکرد ایمنی را در زمانی که دید کمتر از 50 متر است ارائه می‌کنند.

تکنولوژی روشنایی LED
چراغ های عقب و چراغ های ترمز از مزایای تکنولوژی مدرن LED (دیود ساطع کننده نور) بهره می برند و اینها شامل روشن شدن سریع برای ایمنی بیشتر است: LED ها به محض روشن شدن به روشنایی کامل می رسند و این امر باعث می‌شود سیگنال‌های ترمز سریع‌تر تشخیص داده شود و به موقعیت‌های بالقوه خطرناک زودتر واکنش نشان دهیم و برای مقایسه: یک لامپ برای رسیدن به روشنایی کامل کسری از ثانیه زمان بیشتری نیاز دارد.

لامپ چراغ ترمز رانا پلاس
چراغ های عقب به شناسایی تصویر برند معمولی خودرو کمک می کنند و پتانسیل همه کاره ارائه شده توسط LED ها در ترکیب با سیستم های لنز به طور فزاینده ای برای این منظور مورد بهره برداری قرار می گیرد و هدف این است که طراحی خودرو را با یک ظاهر جذاب برجسته کند و مهندسان و طراحان در مراحل اولیه توسعه برای ایجاد چنین سیستم های روشنایی از نزدیک با یکدیگر همکاری می کنند.

پیشرفت فنی این امکان را فراهم می کند که ایده های طراحی در قالب نوردهی کامل منطقه، امضای فردی و عمق بیشتر به واقعیت تبدیل شود.

برخی از چراغ های عقب فقط از LED به عنوان منبع نور استفاده می کنند و با داشتن عمر طولانی و بدون نیاز به تعمیر و نگهداری، سیستم های روشنایی LED سهم مثبتی در حفاظت از محیط زیست دارند.

به لطف عمر طولانی، قابلیت اطمینان فوق العاده، فشرده بودن و مصرف کم انرژی، LED ها به طور فزاینده ای از لامپ های معمولی استفاده می کنند و چراغ‌های ال‌ای‌دی که تقریباً در برابر سایش حساس نیستند و نیازی به نگهداری ندارند، عامل مهمی در حفظ ارزش خودرو هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.