فوم لوله 20 میتواند طی فرآیندی هوا را تصفیه کند!

به دلیل اولین قابلیت‌های فوم لوله 20، مواد TCI از تجهیزات فرآیند صنعتی در برابر نوسانات تلفات یا افزایش حرارت محافظت می‌کنند و در عین حال در برابر حملات شیمیایی مصون می‌مانند.

طیف وسیعی از مواد عایق قابل جابجایی ما با قیمت‌های مختلف در دسترس هستند و دارای مجموعه‌ای از خواص هستند تا به بهترین نحو نیازهای خاص محیط شما را برآورده کنند.

TCI همچنین یک مبتکر برای فناوری‌های پوشش عایق است، از جمله ژاکت‌های عایق انقلابی CrossSeal™. به TCI اجازه دهید تا به شما کمک کند مقرون به صرفه ترین راه حل را برای بودجه و محیط خود کشف کنید.

این خط کامپوزیت PTFE/فایبر گلاس که از سال 1985 با موفقیت مورد استفاده قرار گرفت، برای کاربردهای چالش برانگیز پوشش عایق طراحی شده است.

محصولات EJ™ با ترکیب یک فناوری پوشش اثبات شده برای ساخت صنعتی، دارای قابلیت های شدید قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی و دما هستند.

فوم

همه محصولات EJ™ به راحتی دوخته می شوند.

DME می تواند پتوهای عایق حرارتی انعطاف پذیر و قابل جابجایی و پتوهای عایق صدا را به خط تولید ما ارائه دهد.

پتوهای عایق خط استاندارد DME برای 1200 درجه فارنهایت، 1800 درجه فارنهایت و 2200 درجه فارنهایت رتبه بندی می شوند. علاوه بر این، ما مواد و طرح های سفارشی را ارائه می دهیم.

محصولات ما بدون آزبست هستند و با انواع اتصال دهنده ها از قلاب های توری گرفته تا فنرهای حلقه ای و نوار چسب برای جدا کردن آسان در دسترس هستند.

طرح‌های ما در تلاش هستند تا به تناسب مناسبی دست یابند که شامل درزها و اتصالات محکم هوا باشد تا عمر طولانی را تضمین کند.

علاوه بر روکش‌های آغشته به سیلیکون خاکستری نقره‌ای استاندارد، نقره‌ای روشن برای ظاهر سفارشی و مشکی که کثیفی و اثر انگشت را پنهان می‌کند نیز ارائه می‌کنیم.

برای اطلاعات بیشتر هم اکنون با DME تماس بگیرید.

با حرکت دولت به سمت کربن خالص صفر در بریتانیا در سال 2050، افزایش بهره وری انرژی ساختمان ها اکنون یک اولویت کلیدی است.

در اینجا در Kingspan Technical Insulation، ما در حال حاضر شاهد این تاثیر بر مشخصات خدمات هستیم زیرا تیم های پروژه به دنبال کاهش تلفات حرارتی از خدمات دمای بالاتر از محیط هستند.

این امر نه تنها در جذب ضخامت های عایق بیشتر در این سیستم ها، بلکه در استفاده رو به رشد از درج های پشتیبانی لوله عایق قابل مشاهده است.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.