فوم سقفی شاهرود که مانع آتش سوزی میشود!

SPF چسبندگی عالی به اکثر مصالح ساختمانی از جمله فلز دارد. سطوح موجود باید خشک و عاری از روغن، گریس، کثیفی و مواد زائد باشد که می تواند بر چسبندگی اثر بگذارد.

هنگام استفاده از فوم سقفی شاهرود شرایط آب و هوایی را ارزیابی کنید. در حالی که SPF ممکن است در شرایط آب و هوایی متعدد اعمال شود، توصیه های سازنده همیشه باید دنبال شود.

در صورت وجود یخ، یخ زدگی، رطوبت سطح یا رطوبت قابل مشاهده روی سطحی که قرار است پوشش داده شود، فوم اسپری و پوشش های محافظ آتش نباید نصب شوند.

راهنمای SPFA برای نصب کنندگان در ارزیابی سطح برای کاربردهای عایق یک بارگیری رایگان در صفحه فنی www.sprayfoam.org است.

فوم

انتخاب محصولات SPF مناسب: طیف گسترده ای از محصولات SPF در تراکم های مختلف موجود است که هر کدام ویژگی های عملکردی متفاوتی مانند مقاومت در برابر رطوبت، ارزش R و خواص ساختاری را نشان می دهند.

در مورد ساختمان های فلزی، فوم سلول بسته به دلیل کنترل رطوبت و ویژگی های ساختاری آن به طور معمول استفاده می شود.

آماده سازی و پرایمینگ: در برخی از تاسیسات عایق SPF، ممکن است پرایمینگ سطح زیرلایه مورد نیاز باشد، به خصوص در هنگام اعمال فوم روی سطوح فلزی، زیرا پرایمرها می توانند چسبندگی بین SPF و زیرلایه های فلزی را تا حد زیادی افزایش دهند.

SPFA یک سند راهنما در مورد انتخاب و استفاده از پرایمرها برای SPF، AY-143 منتشر کرده است “پرایمرها: چرا، چه زمانی و چگونه از آنها استفاده کنیم.” قبل و در حین اجرا، چسبندگی فوم باید بررسی شود.

نصب پوشش ها و پوشش های محافظ: عایق SPF باید با استفاده از یک مانع حرارتی 15 دقیقه ای واجد شرایط از فضای داخلی جدا شود تا حفاظت در برابر آتش مطابق با کد ارائه شود.

در حالی که گچ 1/2 اینچی در دیوارها و سقف ها، یا زیر کف تخته سه چهارم اینچ، به طور تجویزی این نیاز را برآورده می کند، سایر کاربردهای فوم ممکن است به اعمال پوشش یا پوشش مانع حرارتی مورد تایید نیاز داشته باشد.

در اتاق زیر شیروانی با دسترسی محدود، ممکن است یک پوشش مانع اشتعال روی فوم نیز مورد نیاز باشد. تولید کنندگان لیستی از پوشش های قابل قبول حفاظت از آتش را در گزارش های ارزیابی محصول خود ارائه می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.