فرش تمام ابریشم ماشینی لوکس ترین مدل 2023

پشم و ابریشم موادی هستند که بیشتر در تولید فرش تمام ابریشم ماشینی لوکس استفاده می شوند و قرن‌هاست که از این الیاف برای ساختن فرش‌هایی برای منحصر به فردترین خانه‌ها، از کاخ‌های امپراتوری گرفته تا خانه‌های معاصر استفاده می‌شود.

اگرچه فرش‌های پشمی دارای تعدادی ویژگی مشترک هستند، اما تفاوت‌های زیادی بین فرش‌های پشمی و ابریشم وجود دارد که از منظرهای مختلف قابل درک است.

قبل از سرمایه گذاری برای خرید فرش برای خانه خود، ایده خوبی است که این تفاوت ها را درک کنید تا از ویژگی ها و مزایای مواد مختلف نهایت استفاده را ببرید.

هر دو الیاف پشم و ابریشم دارای سطوح استثنایی از استحکام هستند و الیاف در اطراف نخ هایی که معمولاً پنبه یا پشم هستند گره خورده اند و به فرش ساختار فشرده و محکمی می دهند.

از آنجایی که ابریشم نازک‌تر از پشم است، فرش‌های ابریشمی می‌توانند تراکم گره بسیار بالایی داشته باشند و نقوش بسیار دقیق‌تر و دقیق‌تری داشته باشند.

فرش تمام ابریشم ماشینی

از طرف دیگر پشم در برابر راه رفتن و لک شدن مقاوم تر است و هنگام تعیین اینکه کدام سیستم های تمیز کننده مناسب تر هستند، باید ویژگی های مواد را نیز در نظر گرفت.

برای فرش‌های ابریشمی که بسیار ظریف‌تر هستند، باید یک سرویس نظافت حرفه‌ای انتخاب شود تا از آسیب دیدن پرز جلوگیری شود و حتی مجلل ترین فرش های پشمی را می توان بدون ترس از آسیب با یک هوور خوب تمیز کرد.

انتخاب محصولی که این دو ماده را با هم مخلوط می کند، یعنی خرید فرش پشمی با درصدی از الیاف ابریشم، راه حل خوبی برای داشتن قطعه ای است که هم کیفیت مقاومت پشم و هم ظرافت و درخشندگی ابریشم را با هم ترکیب کند.

تفاوت در تماس گذراندن دست بر روی فرش ابریشم خالص بسیار لذت بخش است و الیاف تازه، نرم و لغزنده هستند و در مقابل، پشم ماده ای گرم است که نرمی آن به نوع بافت مورد استفاده و منشاء حیوانات بستگی دارد و احساساتی که فرد در تماس با فرش احساس می کند به تراکم ساختار فرش نیز بستگی دارد.

قطعه ای که با گره های متراکم تر ساخته می شود نسبت به قطعه ای که گره های کمتری در هر سانتی متر مربع دارد فشرده تر خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.