ظروف چینی عمر انسان را زیاد می کند

شما می خواهید خود را از بقیه افراد متمایز کنید. از نظر تمیزی، محصولی که 100% شیشه‌ای شده باشد، برتر است، زیرا احتمال خراشیدگی و ترک خوردن را از بین می‌برد که هر دو زمینه‌ای برای رشد باکتری‌ها هستند.

به عبارت دیگر، محصولی که 100% منجمد شده است، در برابر خراشیدگی و ترک خوردگی غیرقابل نفوذ است. با انجام تحقیق در مورد دوام محصولات ارائه شده توسط هر فروشنده، اطمینان حاصل کنید که ظروف سرویس پذیرایی چینی شما می تواند در برابر استفاده دقیقی که در خدمات غذایی تجاری تجربه می کند مقاومت کند.

این باید شامل تعیین اینکه آیا محصولات را می توان در اجاق، ماشین ظرفشویی یا مایکروویو قرار داد یا خیر. با خرید ظروف غذاخوری که می توانند روی هم چیده شوند، می توانید از فضای ذخیره سازی آشپزخانه خود استفاده موثرتری داشته باشید.

اکسید آلومینا یک ترکیب طولانی مدت است که می تواند به جای سیلیس استفاده شود. این باعث بهبود سفیدی و همچنین سختی محصول نهایی می شود.

افزایش دوام، مقاومت در برابر خرد شدن یا شکستن، و رسانایی حرارتی از جمله مزایایی است که بدنه حاوی مقدار زیادی آلومینا دارد. این مزایا باعث می شود غذا برای مدت طولانی تری گرم بماند. بسیاری از مجموعه های مختلف ظروف غذاخوری این جزء اضافی را به عنوان یک گزینه ارائه می دهند.

  • منابع:

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.