شکلات سطلی کاله مانند یک جادوگر پوست شما را جوان میکند!

با این حال، نباید فکر کنید که با مصرف شکلات سطلی کاله یا تلخ مجبور به استفاده از کرم ضد آفتاب نیستید، زیرا استفاده از آن ضروری است.

از جمله اجزای شکلات یکی به نام تئوبرومین است. این یک اصل فعال است که بر روی عصب واگ، بخشی از مغز که باعث حملات سرفه می شود، عمل می کند.

وقتی فردی افسرده، دلسرد یا استرس دارد، مصرف یک تکه شکلات خوب و حتی بهتر از آن اگر شکلات تلخ باشد، توصیه می شود.

باور عمومی معتقد است که شما احساس بسیار بهتری خواهید داشت، بنابراین ممکن است ایده خوبی باشد که چند میله را در دسترس داشته باشید.

شکلات

شکلات خاصیت ضد انعقادی دارد. بنابراین، به بهبود گردش خون کمک می کند. به طور دقیق تر، فلاونول های آن به تحریک اندوتلیوم، یعنی پوشش شریان ها کمک می کند. با افزایش تولید اکسید نیتریک، شریان ها را شل کرده و فشار خون را بهبود می بخشد.

در حالی که این اثر هنوز تحت مطالعه است، محققان بر این باورند که خوردن شکلات تلخ و کاکائو در مقادیر متوسط ​​ممکن است کمی فشار خون بالا را کاهش دهد.

با توجه به خواصی که شکلات برای بهبود گردش خون دارد، مقاله ای از انتشارات سلامت هاروارد اشاره می کند که می تواند به جریان خون به شبکیه کمک کند.

اگر این موضوع ثابت شود، شکلات تلخ یا تلخ می تواند بینایی را بهبود بخشد.

بر اساس برخی تحقیقات، افزایش جریان خون به مغز باعث می شود که ما احساس هوشیاری و بیداری بیشتری داشته باشیم و در نتیجه یادگیری را تسهیل می کنیم.

با این حال، واضح است که نه تنها با مصرف شکلات می‌توانیم محتوایی را برای ارزیابی در موسسه یا دانشگاه جذب کنیم.

در واقع، داشتن مقداری شکلات تلخ به عنوان بخشی از یک سبک زندگی سالم و یک روال مطالعه مناسب چیزی است که “جادو” را انجام می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.