ساعت زنانه iwatch که در دهه 70 ساخته شد و به حراج گذاشته شد!

کمپانی ساعت زنانه iwatch را مورد بازبینی و به روز رسانی قرار داده است و اساساً ویژگی های اولیه ساعت را حفظ کرده است، اما ظاهر مدرن و سبک تری به آن می دهد.

بنابراین، قاب که با الماس یا اعداد رومی تنظیم شده است اکنون نازک‌تر شده است تا به صفحه دامنه بیشتری بدهد و “پنجه‌ها” کاهش یافته و نرم‌تر در بدنه ادغام شده‌اند.

طراحی تاج نیز مجدداً فرموله شد و هر یک از بریدگی‌ها شکل یک نیمه ماه کوچک را به خود گرفتند تا جنبه‌های قاب را بازتاب دهند.

علاوه بر این، گیره دستبند گشاد شدن قابل تنظیمی را ارائه می دهد که باعث می شود اندازه دستبند تقریباً 2 میلی متر افزایش یابد تا نوسانات قطر مچ دست در طول روز برطرف شود.

در نهایت، عقربه‌ها به‌روزرسانی شده‌اند و به شکل یک برگ اسکلت‌ شده در می‌آیند و تا جایی که به شاخص‌ها مربوط می‌شود.

برخی از مدل‌ها دارای شاخص‌هایی با الهام از خط افق منهتن با تأکید بر وجوه مثلثی برج آزادی هستند، در حالی که برخی دیگر دارای شاخص‌هایی گرد هستند. الماس به عنوان شاخص .

Piaget Limelight Gala Milanese با تابش زنانگی فوق العاده، طراحی کلاسیک خط Limelight Gala را که در دهه هفتاد قرن گذشته راه اندازی شد، به نمایش می گذارد.

Limelight Gala Milanese با بال‌های نامتقارن و کشیده و منحنی‌های جذاب قاب با الماس، به دلیل بند مشبک میلانی طلای رز خود متمایز است.

این مدل با قاب 32 یا 26 میلی‌متری و ست قاب با الماس‌های برلیانت عرضه می‌شود، این مدل مجهز به ساخت خودکار یا حرکت کوارتز (26 میلی‌متر) است.

در سال 2003، Vacheron Constantin آخرین مجموعه خود را به طور انحصاری برای زنان راه اندازی کرد.

غسل تعمید Égérie (موسیقی در پرتغالی)، این خط از قطعات زمانی بر یک ساعت تونیو ساده متمرکز شده است.

اکنون، 17 سال بعد، برند سوئیسی نام آخرین مجموعه Maison را که منحصراً به مچ‌های زنانه اختصاص داده شده بود، بازیابی می‌کند تا به خط جدیدی از ساعت‌های منحصراً برای زنان، با طراحی کاملاً جدید جان بخشد.

مجموعه جدید Égérie با الهام از پیچیدگی‌های هورلوگری و مد لباس بالا، برای جزئیاتی مانند صفحه‌بندی بافت‌دار که یادآور یک فن است، متمایز می‌شود.

یادآور ساعت Heures Créatives Heure Discrète که به معنای واقعی کلمه شبیه یک فن است، تاج غیرمتمرکز، پنجره تاریخ یا فاز ماه، اعداد عربی و البته الماس.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.