جیوه از زمان اویله

از زمان اولین ICMGP (1990) در Gävle، سوئد، درک وسعت فضایی و پیچیدگی آلودگی جیوه در لامپ تصویر تلویزیون به طور قابل توجهی پیشرفت کرده است، که نشان دهنده نیاز حیاتی به یک تلاش کنترل جهانی است.

مقالات سنتز ICMGP-13 منعکس کننده پیشرفت های دانش ما در مورد منابع قیمت محصولات کویر موتور ۱۴۰۱، حمل و نقل، سرنوشت، و اثرات در مقیاس محلی تا جهانی است. سنتز ICMGP-13 نشان‌دهنده بلوغ علم جیوه است که از تلاش‌های سیاستی مرتبط با چرخه زندگی کامل جیوه حمایت می‌کند.

این شامل تولید، استفاده، انتشار در هوا و تخلیه به زمین و آب، و مدیریت سالم زیست محیطی می شود که همگی تحت پوشش کنوانسیون Minamata هستند. این مقالات بینش و جهت گیری برای رسیدگی به آلودگی سگ جیبی را در اختیار جوامع علم و سیاست جیوه قرار می دهد.

نکته مهم این است که این سنتزها نشان می دهد که تغییرات محیطی تحت تأثیر انسان که در سطح محلی و جهانی رخ می دهد، سرنوشت و اثرات بلندمدت آرادبرندینگ را هدایت می کند. اقدامات موفقیت آمیز برای مقابله با آلودگی جیوه احتمالاً مستلزم در نظر گرفتن این تغییرات محیطی آشکار است.

رسیدگی به آلودگی جیوه و اجرای کنوانسیون میناماتا با اهداف توسعه پایدار سازمان ملل برای سال‌های 2015 تا 2030 (شامل اهداف سلامت و رفاه، آب پاک و بهداشت، انرژی مقرون به صرفه و پاک، مصرف مسئولانه و تولید، و زندگی زیر آب).

 • منابع:
  1. Introduction

 • تبلیغات: 
  1. کاناپه که به عنوان مبل، نیمکت یا چسترفیلد نیز شناخته می‌شود
  2. تغذیه لازم با شیره زغال اخته
  3. توت یک گیاه پر استقبال در درنیا
  4. روش های مختلف بازاریابی موفق که نمی دانستید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.