جوراب کالج ترک مناسب با هر کفش و صندل را خریداری نمایید

جوراب های پشمی این جوراب ها یک انتخاب دنج با کفش یا صندل یا به تنهایی به عنوان دمپایی مجلسی هستند و پارچه رطوبت را جذب می کند اما به اندازه یک جوراب کالج ترک با پا مطابقت ندارد.

جوراب های گرم شونده: این جوراب ها از باتری کم آمپر برای تامین گرمای سریع و ضد ضربه استفاده می کنند و محبوب برای فعالیت های کم تحرک (مانند ماهیگیری، ورزش تماشاگران) در هوای سرد.

آشنایی با مواد جوراب
هر یک از پاهای شما با حدود 250000 غدد عرق اکرین به طور متراکمی پوشیده شده است که باعث می شود پاها یکی از عرق آورترین نقاط بدن شما باشند.

پارچه های پرفورمنس به جذب و پخش تمام آن رطوبت کمک می کنند و در اینجا رایج ترین انتخاب های شما آمده است:

جوراب کالج ترک

پشم مرینو: الیاف ظریف و بدون خارش پشم مرینو عملاً جایگزین جوراب‌های پشمی خش دار نسل‌های قبلی شده است.

بزرگترین مزیت آنها این است که آنها ترموستاتیک (تنظیم کننده دما) هستند، بنابراین پاهای شما در طیف وسیعی از دما راحت می مانند و پشم می تواند تا 30 درصد از وزن خود را در آب جذب کند که به پاها کمک می کند در اکثر شرایط خشک بمانند.

مزایا: در شرایط سرد یا گرم راحت است، رطوبت را جذب و جذب می کند، بالشتک می کند، مانند پشم ژنده خارش ندارد.
معایب: کمی کندتر از مواد مصنوعی خشک می شود، گران تر.
مواد مصنوعی: برای راحتی و تناسب بیشتر، مواد مختلفی اغلب با هم ترکیب می شوند یا در قسمت های انتخابی جوراب استفاده می شوند.

نایلون و اسپندکس Lycra به جوراب‌ها کمک می‌کنند شکل خود را حفظ کنند، تناسب خوبی ایجاد کنند و در برخی از سبک‌های جوراب، پشتیبانی از قوس را فراهم کنند.

CoolMax® polyester، Wickspun™ acrylic و Isolfil® polypropylene الیافی هستند که معمولاً مورد استفاده قرار می گیرند که رطوبت را از بین می برند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.