جوراب نوزادی عروسکی منعکس کننده نور خورشید

هنگام پوشاندن لباس خواب به نوزاد، حتما از جوراب های خیلی تنگ یا خیلی گشاد خودداری کنید و جوراب نوزادی عروسکی می‌توانند باعث عدم ایجاد هیپرپیگمانتاسیون خط جوراب شوند.

برعکس، جوراب‌هایی که خیلی گشاد هستند می‌توانند بیافتند و خواب کودک شما را در صورتی که کمی خنک باشد مختل کنند و در بدترین حالت، جورابی که روی صورت کودک شما حرکت می‌کند، می‌تواند مانع تنفس شود.

همچنین، جوراب‌هایی را که قطعات تزئینی روی آن‌ها وجود دارد، در طول روز ذخیره کنید تا بتوانید متوجه افتادن یک کمان یا خطر خفگی کوچک دیگر شوید.

با افزایش سن کودک از نوزادی تا نوزادی تا نوپا، بسیاری از تصمیمات خواب شما برای منعکس کننده نیازهای کودک در حال رشد شما تغییر می کند و پوشیدن جوراب روی نوزادان بسیار پرخطر، برای نوزادان کم خطر و برای کودکان نوپا کم خطر است.

بچه‌ها وقتی گرم هستند بهتر می‌خوابند و احساس امنیت و راحتی می‌کنند اگر کودک شما دوست داشت قنداق بزنند، ممکن است پس از شروع به غلت زدن در جوراب بخوابد.

هنگامی که به کودک خود اجازه می دهید در جوراب بخوابد، مهم است که مطمئن شوید که جوراب به درستی جا می شود و هنگام خواب بیش از حد گرم نمی شود.

همچنین جایگزین هایی برای جوراب وجود دارد که خطر خفگی را کاهش می دهد و به والدین آرامش بیشتری می بخشد.

آیا نوزاد من می تواند در رختخواب جوراب بپوشد؟
نوزاد شما می تواند در رختخواب جوراب بپوشد، اما ممکن است تصمیم بگیرید که گزینه ای کم خطر برای خانواده شما مناسب است.

نوزادان تا سن 3 ماهگی نوزاد محسوب می شوند و در این ماه های اول، نوزادان نسبت به کودکان بزرگتر قدرت و توانایی بسیار کمتری برای پاکسازی مجاری تنفسی خود دارند و اگر کودک جوراب‌ها را تکان دهد و به نوعی وارد دهان یا روی بینی‌اش کند یا صورتش را به جوراب فشار دهد، خطر خفگی احتمالی دارد.

جوراب هایی که خطر خفگی دارند مانند مهره ها یا قطعات تزئینی را باید فقط برای نظارت در روز ذخیره کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.