تخت اتاق عملی که به کمک نیم میلیون بیمار آمد!

در اوایل این ماه، سارا مک‌کلینتون، رئیس انجمن مدیران خدمات اجتماعی بزرگسالان، گفت که وضعیت تخت تاشو یک نفره در انگلیس هرگز به این بدی نبوده است و نیم میلیون نفر در انتظار کمک هستند.

او گفت: “وضعیت تکان دهنده این است که ما افراد بیشتری داریم که از شوراها درخواست کمک می کنند، افراد مسن تر و ناتوان تر با نیازهای پیچیده تر، با این حال ظرفیت مراقبت های اجتماعی کاهش یافته است و ما 50,000 مراقب حقوق بگیر کمتر داریم.”

بر اساس گزارش‌ها، ریشی سوناک در حال بررسی تاخیر در تغییرات مراقبت‌های اجتماعی است که توسط سلف خود، بوریس جانسون، اعلام شده بود، که سقف ۸۶۰۰۰ پوندی را برای مبلغی که مردم باید برای مراقبت بپردازند، تعیین می‌کرد. گمان می رود که به تعویق انداختن این سیاست در سال اول 1 میلیارد پوند برای دولت صرفه جویی می کند که در صورت حذف کلی به 3 میلیارد پوند افزایش می یابد.

تاثیر تاخیر در ترخیص بر بیماران جدید مدت‌هاست که مشهود است و بخش‌های A&E به شدت شلوغ شده‌اند و آمبولانس‌ها در صف خارج از بیمارستان‌ها هستند که قادر به انتقال بیماران و بازگشت به جاده نیستند.

اما تأثیر آن بر بیماران بستری در بیمارستان نیز می تواند عمیق باشد. دیکین می گوید: «توانایی عضلانی شما می تواند در تخت بیمارستان بدتر شود  و این برای افراد مسن در واقع بسیار سریع است سلامت روانی شما ممکن است آسیب ببیند، می توانید خیلی سریع استقلال را از دست بدهید.

یکی از بیماران در صحبت با گاردین، افسرده شدن و از دست دادن امید خود را پس از اینکه به او گفتند در لیست انتظار برای قرارگیری توانبخشی در رتبه 26 قرار دارد، از دست داده است، در حالی که فرد دیگری توضیح می دهد که چگونه مادرش در تصادفاتی که در حین رخ داده است دچار شکستگی لگن و بریدگی های جدی در ساق پا شده است.

پروفسور دیوید استرین از انجمن پزشکی بریتانیا و دانشکده پزشکی دانشگاه اکستر گفت کسانی که نمی توانند بیمارستان را ترک کنند زیرا منتظر مراقبت های اجتماعی هستند، جمعیت آسیب پذیری هستند. او گفت: «اغلب آنها یک ناتوانی جسمی یا زوال عقل زودرس یا حتی عمیق خواهند داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.