با حوله پالتویی بچه گانه نوزاد را از غرق شدن نجات دهید

این محصول به مانند پیش بند در حالی که بقیه حوله را می توان دور کودک پیچید و هنگام حمام کردن نوزاد، با حوله پالتویی بچه گانه تمام بدن نوزاد را بپوشانید تا به عنوان محافظی برای لباس های شما عمل کند و بتوانید از بازی کردن و آب پاشیدن کودک با رضایت خاطر لذت ببرید.

پس از پایان حمام، به سادگی کودک را در آغوش خود بگیرید و حوله را دور کودک بپیچید تا خشک شود و حوله حمام کودک پیش بند بامبو ما اطمینان حاصل می کند که شما دو دست آزاد برای بلند کردن ایمن و حداکثر در آغوش گرفتن دارید.

حوله حمام بسیار بزرگ و بسیار نرم برای پوشیدن به سبک پیش بند و دور کودک خود پیچیده شده است.
مانند پیش بند به دور گردن شما می‌چسبد تا هنگام حمام کردن نوزاد به عنوان محافظ لباس شما عمل کند.
ساخته شده از الیاف بامبو نرم و پایدار، با خواص ضد باکتریایی طبیعی و پنبه خالص

حوله پالتویی بچه گانه
مواد بافت مخصوص برای خشک کردن بین انگشتان دست کوچک و پا مناسب است.
با یک هود داخلی برای اطمینان از اینکه کودک شما به خوبی بسته شده است تا گرمای حمام را حفظ کند و کودک را کاملاً پوشانده، از حوله بسیار بزرگ برای خشک کردن، بغل کردن و در آغوش گرفتن نوزاد استفاده کنید و این حوله که توسط ماماها آزمایش و آزمایش شده است، بخش مهمی از روتین زمان حمام شما را تشکیل می دهد.

هشدار مهم! برای ارجاع بیشتر نگه دارید و ایمنی یک مسئولیت مشترک است و اگرچه این محصول مطابق با تمام استانداردها و الزامات ایمنی تولید شده است، اما ما به کمک شما برای ایمن نگه داشتن فرزندتان نیاز داریم و عدم رعایت این دستورالعمل ها برای استفاده ممکن است باعث آسیب جدی یا آسیب به کودک شما شود.

برای جلوگیری از آسیب جدی: همیشه هنگام استفاده از این حوله، کودک خود را با دو دست حمایت کنید و هرگز کودک یا کودک نوپا را بدون نظارت در طول زمان حمام رها نکنید و برای حمل نوزاد در نظر گرفته نشده است و به هشدارهای ایمنی توجه ویژه ای داشته باشید تا از آسیب احتمالی کودک خود جلوگیری کنید.

محصول را به طور مکرر از نظر آسیب، گم شدن یا شل شدن قطعات بررسی کنید و اگر محصول آسیب دیده است از آن استفاده نکنید و زمان حمام فقط باید زمانی انجام شود که کودک شما کاملاً بیدار و هوشیار باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.