بازیگر معروفی که بیل میکانیکی به فوتبالیست معروف هدیده داد

طراحی با استفاده از چهار سیلندر بخار و بدون کابل یا زنجیر، شوک و آسیب سیلندر هنگام کار با سرعت بالا را از بین برد.

عکس موجود در این آگهی به وضوح سیلندر بخار را نشان می دهد که میله دیپر را بالا و پایین می کند. سیلندر دوم که عملکرد crowd را تامین می‌کرد، به سختی در داخل بوم بین سیلندر بالابر و نوک بوم قابل مشاهده است.

عکس موجود در این آگهی به وضوح سیلندر بخار را نشان می دهد که میله دیپر را بالا و پایین می کند. سیلندر دوم که عملکرد crowd را تامین می‌کرد، به سختی در داخل بوم بین سیلندر بالابر و نوک بوم قابل مشاهده است.
این درک که نیروی هیدرولیک اعمال شده باعث می شود قدرت حفاری کارآمدتر در ماشین های حفاری انجام شود، برای اولین بار در دهه 1880 به سازندگان تجهیزات رسید.

اولین تراکتور بیل دار با استفاده از فناوری هیدرولیک در سال 1882 توسط Sir W. G. Armstrong & Company در انگلستان ساخته شد، جایی که در ساخت اسکله هال مورد استفاده قرار گرفت. برخلاف بیل مکانیکی های امروزی که از سیال هیدرولیک استفاده می کنند، از آب برای کارکرد عملکردهای هیدرولیک استفاده می شد.جالب است که از قیمت بیل بکهو صفر تبریز با خبر باشیم

همچنین، این یک ماشین هیدرولیک واقعی نبود، بلکه یک ماشین ترکیبی بود که از کابل برای کار با سطل استفاده می‌کرد، اما با یک سیلندر هیدرولیک که مجموعه‌ای از نوارهای ضربی را به کار می‌برد. این ایده موفقیت آمیز نبود، نه در این دستگاه و نه در ماشینی با طراحی مشابه که توسط فرانک اف آرمسترانگ نامربوط برای شرکت معدن آهن پن در ایالات متحده در سال 1914 ساخته شد.

اولین بیل مکانیکی تمام هیدرولیک که فقط از چهار سیلندر بخار مستقیم و بدون کابل یا زنجیر استفاده می کرد، بیل مکانیکی مستقیم بود که توسط شرکت ماشین کیلگور در سال 1897 ساخته شد.

کیلگور چندین مزیت را برای طراحی در مقایسه با بیل های معمولی با کابل یا زنجیر تبلیغ کرد. تقریباً به طور کامل از فولاد ساخته شده بود و آن را محکم می کرد. تمام حرکات، از جمله هر انتهای حرکت سیلندر، بالشتک شده بود، و باعث از بین رفتن ضربه یا آسیب در هنگام کار با حرکت کامل با سرعت بالا شد.

استفاده از سیلندرهای بخار برای همه عملکردهای سطل، دامنه حرکتی را بر خلاف بیل بکهو های دیگر به دیپر می داد. برخلاف اکثر بیل‌های دیگر، می‌توانست به صورت افقی شلوغ شود، و می‌تواند سنگ‌ها و موانع دیگر را راحت‌تر از سایر بیل‌ها دستکاری کند.

تمام حرکات آن قدرت برابر داشتند. سطل را می توان تحت بار از بانک خارج کرد، به جای اینکه مجبور شود آن را به سمت بالا بکشید تا برش را پاک کنید. اگر بیل از ریل خارج شد، می‌توان با اعمال قدرت کامل در تمام حرکات سطل، آن را دوباره روی ریل برد. دیپر را می توان با سیلندرها به شدت تکان داد تا مواد گیر کرده در داخل آن جدا شود.لازم به ذکر است قیمت بیل مکانیکی صفر کیلومتر با خبر باشیم

  • منابع:
  1. The First Hydraulic Excavators
  • تبلیغات:
  1. فرش های اکریلیک مناسب مکان های شلوغ
  2. چرا نمی توانیم در مدرسه سویشرت بپوشیم؟
  3. کمبود خواب نه تنها باعث افزایش خستگی و خواب آلودگی می شود
  4. معلمان دانش آموزان را بدون سویشرت شناسایی می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.